Dobrograd Проекти Групи Компаній Доброград:

RU | UA

Відділ продажу: Крюківщина, вул. Єдності, 6а

Бібліотека домашнього затишку

Всі статті 

On the Corner - трикутний будинок в Японії

| Категорія: Цікаве в світі

On the Corner - трикутний будинок в Японії

Архітектура Японії завжди славилася своїми «вузькими будинками». У Японському місті Юкаічі також вирішили підтримати цю традицію, і побудували ультрасучасний, багатоквартирний будинок, який називається On the Corner.

On the Corner - це житловий комплекс, який має форму трикутника і побудований з квадратних блоків. Сторони будинку, загальна площа якого 567 квадратних метрів, мають розміри: базова сторона - 23 метри, скошена сторона - 26 метрів. Будівля має чотири поверхи, заввишки 13 метрів.

Зовні будинок виглядає, як безліч скляних осередків, оскільки він має великі вітражні вікна. Бетонні ділянки фасаду чергуються зі стеклоблоками, вставками з скла і каменю. Трикутний будинок має безсумнівну схожість з носом корабля. «На цьому судні мешканці будинку спливають геть з міста», - жартують автори проекту.

У житловому комплексі налічується сім квартир. При цьому на першому, другому, третьому - поверхах по дві квартири, а на четвертому - одна. Кожна квартира має вітальню - 13 м.кв., дві спальні - 13 і 9 кв. м., ванну, туалет і кухню.

Незвичайний житловий багатоквартирний будинок «On the Corner» вже встиг стати місцевою визначною пам'яткою в невеликому містечку, оскільки - це одне з найпомітніших і високих будівель, яке привертає увагу не тільки туристів, але й місцевих жителів, адже в місті будинки переважно малоповерхові. Чудо-будинок спроектував японський архітектор з компанії Eastern Design Office.


Наверх