Инфраструктура

ЖК «Піонерський квартал» створений в клубному форматі, який поєднує в собі вартість економ-класу, інфраструктуру бізнес-класу і архітектуру рівня преміум-сегменту. Це по своїй суті справжнє «місто в місті».

Для будь-якого міста важливі громадські зони, де люди можуть відпочити від важкого робочого дня, погуляти з дітьми та поспілкуватися з друзями. Так, гордістю кварталу буде центральна парково-прогулянкова рекреаційна зона - Променад.

Територія Променада спроектована в традиціях старовинного європейського містечка з великою кількістю зелені, пішохідними бульварами і маленькими затишними кафе.

В НАШОМУ КОМПЛЕКСІ ПЛАНУЄТЬСЯ ЯСКРАВИЙ ДЕКОР ФАСАДІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ДЕКОРАТИВНОГО ГРАФІТІ-МАЛЮНКА. ДО ФАСАДІВ ЗІ СТОРОНИ ПРОМЕНАДА БУДУТЬ ПРИЛЯГАТИ ГАЛЕРЕЇ З НЕВЕЛИКИМИ ТОРГОВИМИ ПРИМІЩЕНЯМИ.

Инфраструктура

Там же в цокольних поверхах, зможуть розміститися відділення банків, стоматологічні кабінети, аптеки, туристичні агентства. Втім, як і в будь-якій іншій точці містечка, де це буде зручно для жителів самого комплексу.

На сьогодні стратегія розвитку містечка зводиться до того, щоб внутрішній простір віддати людям, а не машинам. Для цього паркувальні місця планується винести за межі містечка на прилеглу до комплексу територію, де буде розташовуватися та охоронятися наземний паркінг.

Инфраструктура

В результаті такого підходу досягається збільшення внутрішнього простору містечка для корисного життя: прогулянок з колясками, ігор з дітьми, катання на роликах і велосипедах, спортивних тренувань та ін.

На всій території містечка передбачена інфраструктура для дітей: ігрові майданчики, рекреаційні зони, оригінальні покажчики, безпечне пересування по всьому комплексу.

В планах є відкриття «Школи раннього розвитку» безпосередньо для діток Піонерського кварталу. Щоб мами в цей час мали можливість, не виїжджаючи за межі комплексу відвідати перукарню, салон краси і супермаркет, які також будуть на території містечка. Таку автономність по достоїнству оцінять сім'ї з маленькими дітьми.

В декількох хвилинах ходьби від кварталу розташовані кілька зупинок громадського транспорту, на якому, протягом 3-5 хвилин Ви зможете доїхати до Києва, і 15 хвилин у Вас піде на дорогу до найближчої станції метро.

ЯК ДОЇХАТИ ДО НАС ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ:

У ВИШНЕВОМУ ЗНАХОДИТЬСЯ ЧОТИРИ ШКОЛИ, БЛИЗЬКО ДВОХ ДЕСЯТКІВ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ, ДВІ ШКОЛИ ТАНЦІВ І БУДИНОК ТВОРЧОСТІ.

Працює приватний дитсадок, школа дитячого розвитку і іноземних мов «Ерудит», курси іноземної мови, дитяча та доросла бібліотеки.
Відкриті спортивні студії та фітнес центри. Є лікарня, дитяча поліклініка, стоматологічна клініка і безліч корисних служб сфери послуг.
Саме містечко спокійне, компактне і доступне за цінами і транспортному сполученню.