Розташування

Ласкаво просимо в «Піонерський квартал» майбутні Кияни!

ЖК «Піонерський квартал» розміщується на 8 га землі в південній частині міста Вишневе. До нас легко можна проїхати від Жулянського мосту, по вулиці Чорновола, житловий комплекс знаходиться на 3-му кілометрі у напрямку до села Крюківщина.

З усіх пригородів супутників Києва, Вишневе - найближче місто, і це є безсумнівним плюсом, якщо ви працюєте в столиці.

Так, дорога до центру Києва забере у вас 30 хвилин, що за столичними мірками з врахуванням ускладненості руху дуже гідний показник. (Часом, щоб дістатися з одного кінця Києва в інший - треба витратити як мінімум дві години).

Від житлового комплексу «Піонерський квартал» до Києва (Велика Окружна дорога) – 3 км, (що еквівалентно 3-5 хвилинам їзди), а до найближчої станції метро Іподром - 8 км (15 хвилин їзди).

Вишневе - сучасне місто, що знаходиться поряд з культурним, політичним і соціальним центром України, швидко розвивається і має всі шанси стати одним з районів столиці.

Згідно з Генпланом розвитку Києва до 2020 року, який був розроблений ДП «Інститут Генплану», - площа Києва збільшиться до 143 га і його кордони будуть простягатися від селища Проліски по Бориспільській трасі до Вишневого, в межу міста увійдуть нові території від Старих Петрівців на півночі і аж до Козина.

Беручи до уваги даний факт, можна зробити цілком логічні висновки: щоб стати киянином завтра, вам потрібно купити квартиру у Вишневому сьогодні!

Розташування нашого комплексу

Центральный відділ продажу

Адреса: с. Крюківщина, вул. Єдності, 6а

Час роботи:
(Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Нд з 10:00 до 18:00)