Бібліотека домашнього затишку

On the Corner - трикутний будинок в Японії

On the Corner - трикутний будинок в Японії

| Категорія: Цікаве в світі

Архітектура Японії завжди славилася своїми «вузькими будинками». У Японському місті Юкаічі також вирішили підтримати цю традицію, і побудували ультрасучасний, багатоквартирний будинок, який називається On the Corner. On the Corner - це житловий комплекс, який має форму трикутника і побудований з квадратних блоків. Сторони будинку, загальна площа якого 567 квадратних метрів, мають розміри: базова сторона - 23 метри, скошена сторона - 26 метрів. Будівля має чотири поверхи, заввишки 13 метрів.

Читати далі

Кілька хороших порад для переїзду

Кілька хороших порад для переїзду

| Категорія: Оформлення та дизайн Дім.Сім`я.Побут

Страхаюче слово переїзд може почати снитися в страшних снах, особливо тим, хто вже стикався з цим нелегкою справою. Незалежно від того наскільки далеко ви плануєте переїхати, уникнути проблем і суєти, що виникають під час переїзду не вдасться. Але при грамотному підході і плануванні, багатьох проблем можна уникнути, зберігши при цьому час і сили. Ось кілька хороших порад, які допоможуть зробити ваш переїзд менш проблемним і важким.

Читати далі

Затишок будинку в деталях

Затишок будинку в деталях

| Категорія: Оформлення та дизайн

Затишок будинку, залежить не тільки від ремонту і нових меблів. Адже навіть у новому будинку з дорогим інтер'єром і сучасними дизайнерськими рішеннями можна відчувати себе некомфортно. Все залежить від характеру господаря, і якщо інтер'єрні деталі відображають характер господаря, житло здаватиметься йому ближче, рідніше і зручніше. Якими ж способами можна зробити свій будинок неповторним, затишним і рідним?

Читати далі

Будинок майбутнього. Недорогий і екологічний.

Будинок майбутнього. Недорогий і екологічний.

| Категорія: Цікаве в світі

Фахівці Інституту Сучасної Архітектури Каталонії (IAAC) презентували свій новий проект: еко-дім «Endesa Pavilion» або Будинок майбутнього. Проект спрямований на задоволення потреб людей, які не можуть купити собі дороге комфортабельне житло, але хочуть за доступну ціну отримати максимум користі у вирішенні житлових проблем.

Читати далі

Ділимо сімейні гроші ... Як?

Ділимо сімейні гроші ... Як?

| Категорія: Дім.Сім`я.Побут

За статистикою лише 22% з усіх подружніх пар систематично обговорюють один з одним сімейний бюджет. Нестійка фінансова система в країні позначається негативно як на доходах сім'ї, так і на відносинах усередині неї. На жаль, як би це не звучало, але фінансової стабільності не бачити сім'ям, де раз і назавжди, чітко і зрозуміло не домовляються в цьому питанні. Фінанси, якраз той пункт, який або згуртує і зблизить сім'ю, або перетвориться на камінь спотикання, який приведе до її руйнування ...

Читати далі